Laura Põldvere laulutundide andmisest: see ei saa olla vabriku teema, et üks tuleb ja teine läheb

Laulja Laura Põldvere rääkis, et andis karantiini ajal Zoomi keskkonnas üheksale õpilasele laulutunde. Väga palju rohkem õpilasi ta võtta ei saakski, sest iga õpilane vajab individuaalset pühendumist.

"Sa tead, kuidas nad arenevad. Võib olla, kui neil on kontsert tulemas, nad saadavad sulle videod ja sa vaatad neid ja analüüsid. See ei saa olla selline vabriku teema, et üks tuleb ja teine läheb. Tegelikult ikkagi milline kohustus see on – teise inimese organi eest põhimõtteliselt kannad ju hoolt," rääkis Laura Raadio 2 "Hommikus!".

Ta lisas, et kavatseb Zoomi keskkonna laulutundidega jätkata ka edaspidi, sest nii saavad tema juures laulmist õppida ka need, kes Tallinnast kaugemal elavad.

Lisaks laulutundide andmisele lihvis Laura karantiinis olles aga oma kokandusoskusi. "Mitte et ma enne oleks väga hästi toitu meisterdanud, aga need toidud, mis ma nüüd teen, on ikkagi põnevad ja täiesti level-up," tõdes ta.

Ka taimekasvatuses sai ta kätt proovida ja istutas kasvuhoonesse paar taime. Vanaisa tõmbas need aga peagi peenrast välja. "Ei olnud head taimed ja ei olnud ilusti istutatud ka," selgitas Laura.

Kontserte ta aga karantiini ajal anda ei saanud. "Tegelikult mingil hetkel ka, kui juba võis midagi korraldada väiksmas ringis, siis tegelikult inimesed ei julge. Üks hästi armas naisterahvas, kes enda sünnipäeva oli korraldamas, viimasel hetkel ütles ikkagi ära, et tal ema isegi ei julgenud sünnipäevale tulla," rääkis Laura.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: