Ines lapseootusest: tore, et inimesed kaasa rõõmustavad, aga kummaline on ka

Foto: Owe Petersell

Hiljuti pälvis avalikkuse tähelepanu Kroonika uudis sellest, et laulja Ines saab sel sügisel esmakordselt emaks. Ines tõdes, et suur avalikkuse huvi tekitab temas aga veidi kummalise tunde.

"Ma ikkagi ise pean seda pigem äärmiselt isiklikuks teemaks, see on ikkagi meie pere asi ja rõõm. Muidugi on tore, kui inimesed kaasa rõõmustavad, aga ma arvan, et esiteks on võib olla veel natuke vara nii suurelt rõõmustada. Eks ta natuke kummaline on," rääkis Ines "Vikerhommikus".

Ta lisas, et nii tema kui ka ta lähisugulased on pärast beebiuudise teatamist saanud mitmeid naljakaid kõnesid ja sõnumeid. "Eks neid on igasuguseid olnud, aga siiralt positiivsed sõnumid on tulnud," rääkis Ines, kes ise lapseootusuudist veel niipea avaldada ei plaaninud. "Lootsime ikka, et nii kaua kui võimalik see ei tule välja. Mida kauem see on enda rõõm, seda toredam see on," ütles Ines.

Ta rääkis ka, et beebiriideid jms ta veel ostnud ei ole ega tea ka seda, milliseks tema karjäär pärast lapse sündi kujuneb. "Kulgen samm-sammult, vaatame mismoodi see elu läheb. Üldse ei kujuta ette, kas ma tahan olla kodus pikalt või ma olen selline, kes kohe kibeleb tagasi toimetama," tõdes Ines.

Lauljakarjäärist kõneles ta ka veidi pikemalt ja nentis, et uusi lugusid ilmub tal pigem harva. "Tundub, et me oleme sellised multiinimesed bändis kõik, et me teeme päris paljusi prohjekte kõik. Ka mina toimetan veel teistes valdkondades ka. Kuidagi ongi see, et ei jõua nagu selle valmistooteni. Meil isegi küpsevad need laulud tegelikult stuudios küll, et kogu aeg midagi on teoksil aga valmis nagu ei saa. Meil on mingisugune üle finišijoone jooksmise probleem," selgitas ta. 

Karjääri alguses laulis Ines aga teiste kirjutatud laule. "See oli kindlasti nagu selgem pop. Mingil hetkel ma liikusin sinna, kus ma hakkasin ise muusikat kirjutama ja see kindlasti oli isiklikum ja natuke teistmoodi. See oli kindlasti teadlik pööre," rääkis Ines.

Justkui murdepunktiks oli lugu "Iseendale", mis andis Inesele jõudu ja eneskindlust ise lugusid kirjutada. "See tasu ja rõõm sellest, et see lugu inimestele meeldib, on palju suurem, kui siis, kui sa laulad kellegi teise laulu ja see lugu saavutab suure edu," selgitas Ines.

Ines rääkis ka, et kui ta peaks praegu uuesti Eurovisioonil esinema, teeks ta mitmeid asju teistmoodi. "Sest ma olen inimesena absoluutselt midagi muud. 20 aastat muudab inimest nii palju," selgitas ta ja lisas, et on aja jooksul kogunud rohkem enesekindlust ja ta maailmapilt on avardunud. "Võib olla oskus isegi olukordi positiivselt enda jaoks ära kasutada. Ma arvan, et ma ei osanud seda sel hetkel, see oli kõik nii intuitiivne, selline noore inimese kulgemine sinna, kuhu teda veeti. Praegu võib olla oskaks ise paremini valida, millele öelda jah, millele ei, võib olla kontakte luua parmini ja neid hoida. Seda ma arvan tehti rohkem minu eest sellele ajal," meenutas Ines.

Ta lisas, et enda Eurovisiooni esinemist ta aga ise vaadata ei taha. "Ma ei vaata enda esinemisi üldse. Mulle kuidagi ei meeldi see. See tekitab mus ebamugava tunde, mul hakkavad kaenlaalused higistama," ütles Ines.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: