"Terevisioon" läheb reedel eetrisse kahest välistuudiost nelja saatejuhiga

ETV hommikuprogramm "Terevisioon" läheb sel reedel eetrisse Tallinnast Vabaduse väljakult ja Hiiult Kaitseliidu territooriumilt. Hooaja viimane saade põimib suviseid ja võidupühaga seotud teemasid ning otsesaates teevad kaasa kõik neli saatejuhti.

"Terevisioon" on sel reedel võidupüha meeleolus ning valmib koostöös Kaitseliiduga. Otsesaade jõuab vaatajateni kahest välistuudiost - Vabaduse väljaku künkal ja pargis tervitavad saatejuhid Katrin Viirpalu ja Owe Petersell, Hiiul asuvast Kaitseliidu territooriumilt vahendavad lugusid Liisu Lass ja Reimo Sildvee.

"Oleme sel kevadel palju pingutanud ja kõikidele tänulikud, et nii rohkearvuline vaatajaskond on meiega igal hommikul koos ärganud. Sama eriline nagu on olnud kevad, tuleb ka meie hooaja viimane saade," lubas "Terevisiooni" vastutav toimetaja Reimo Sildvee.

Hommikusi televaatajaid ja möödakäijaid ergutab Tallinna kesklinnas kaitseliitlastest koosnev rock-grupp Mustad kolonelid Peeter Rebase juhtimisel. Seal samas seab end varahommikul sisse ka uudisteankur, telekokk ja kaitseliitlane Priit Kuusk, kes jagab häid suviseid retseptinippe, aga avab ka enda seost Kaitseliiduga.

Võidupüha eel on põhjust rääkida nii Eesti ajaloost kui ka nüüdsest kaitsetegevusest. Teiste seas on saatekülaliseks Kaitseliidu ülem, brigaadikindral Riho Ühtegi, aga lähemalt saavad vaatajad tuttavaks ka erinevate alaorganisatsioonidega, sh ootab ees kohtumine naiskodukaitsjate ja Kaitseliidu noortega. "Lähme kodumaakaitsjatega metsa ja loodusesse ning näitame, kuidas seal hakkama saada," avas Reimo Sildvee saate sisu.

"Terevisiooni" otsesaade algab reedel kell 6.55. Hommikuprogramm naaseb ETV ekraanile augusti teises pooles.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: