Mick Moon, manna ja Anett avaldasid ühise suvesingli "Tee mis sa teed"

Mick Moon
Mick Moon Autor/allikas: Pressimaterjal

Eesti artistid Mick Moon, manna ja Anett avaldasid ühise singli "Tee mis sa teed", mille kirjutamisel lõid kaasa ka Gevin Niglas ja Ewert Sundja.

Lugu valmis Red Bulli laulukirjutamise projekti HitXpress raames. Igale artistile anti 48 tundi, et iseseisvalt oma osa uuest laulust valmis kirjutada.

Loo kirjutamist alustas Gevin Niglas biidi loomisega ning seejärel kirjutas Ewert Sundja laulule meloodia. Järgmisena läks järg räppartistidele Mick Moonile ja mannale. Viimasena andis refräänile ja bridge'le sõnad ja hääle Anett.

Laulu produtsendi Bert Prikenfeldi sõnul oli projekti suurim eripära see, et lugu ei kirjutatud ühiselt samal ajal samas stuudios. "Siin pole muidugi mingit reeglit, 
aga viimasel ajal kirjutavad paljud koos ühe laua taga ja nii, et keegi otseselt kella ei vaata. 48 tundi ja igaühe kodune loomekeskkond annab aga kindlasti mingi 
oma mõõtme juurde. Artistidel võis päris põnev olla kuulata, mida teised loole lisasid ning kindlasti oli protsess ise väga inspireeriv," ütles Prikenfeld.

Lugu saab kuulata Spotifys.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: