5miinust bändi alustamisest: kõik sai alguse naljast ja jauramisest

Foto: Kaisa Potisepp

5miinuse räppar Sir Lancelot meenutas, et bändi alustamine sai alguse lihtsalt naljast ja jauramisest.

"Aga see, kuhu me oleme praeguseks hetkeks liikunud, on väga kaugel sellest. Teeme väga tõsist asja ja teeme TOP1 hitte," rääkis Sir Lancelot Raadio 2 hommikuprogrammis.

Oma esimesed lood kirjutasid nad Võsu suvilas – koht, mis bändiliikmetele ka hetkel südamelähedane on. "Kui Võsu suvilas muidu tavaline inimene käib ainult suvel, siis me käime ikkagi aastaringi. Ei saa öelda, et elame seal ja käime seal iga nädal, aga ma arvan, et paari kuu tagant korra ikkagi läheme ja oleme koos," rääkis Sir Lancelot.

Viimati käisid nad Võsul paar nädalat tagasi. "Aga me ei suutnud mitte midagi lindistada seal, sest pidu läks nii lappama," rääkis Gameboy Tetris.

Hiljuti andsid räpparid aga välja ka uue loo "Peo lõpp", mis on Youtube's Eesti kõige vaadatum video. "Ta vist purustas kõik rekordid ka selles suhtes, et trending'u kiirus oli üle mõistuse suur," rääkis Sir Lancelot ja lisas, et kuulajad võtsid loo hästi vastu ka teistel platvormidel.

5miinuse kuulajad on bändiliikmetele üllatuslikult peamiselt 20ndate eluaastate alguses. "Me ise arvasime, et on nooremad, umbes 16–22, aga tegelikult on ikkagi natuke vanemad," rääkis Sir Lancelot. "Inimesed, kes julgevad tulla kuskil tänaval ja tere öelda ja pilte teha, nad on just hästi noored," lisas Gameboy Tetris.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: