Helen Randmets avaldas uue loo "Peegelpildis"

Helen Randmets
Helen Randmets Autor/allikas: Pressimaterjal

Laulja ja endine Nexuse liige Helen Randmets avaldas uue suvise loo "Peegelpildis", millele valmis ka muusikavideo.

Lugu on tehtud koostöös Rob Montese ja Jason Hunteriga, kes on ka Heleni eelmise loo "Imeline" kaasautorid. Meloodia autoriks on Renae Rain ja sõnad on kirjutanud Randmets ise.

"Lugu valmis eriolukorra ajal kuu jooksul ja räägib inimsuhete väärtusest. Kuidas me üksteist peegeldame nii tunnetelt kui emotsioonidelt. Kuidas me arvame, et tunneme kedagi nii hästi, aga olukorrast sunnituna olema koos pikka aega, hakkame rohkem mõtlema ja tõdema, kuidas me kõik oleme üksteise peegeldused ja mida me tahame edasi anda oma käitumisega ja kuidas me kiirgame teineteisele," rääkis Randmets loo sisust.

"Peegelpildis" oli algselt inglise keeles ja selle eesti keelde tõlkimine oli keeruline. Montese ja Randmets pommitasid omavahel mitmeid erinevaid variante sõnadest, kuni lõpuks tundus kõik paigas olevat.

"Kaks aastat tagasi toimunud Nexuse comeback tuletas meelde, kui väga mulle meeldib laval ja tõi ühtlasi ka soovi oma lugusid katsetada" selgitas Randmets, kel oli jäänud kümneaastane paus aktiivsest muusikaelust.

Loole valmis ka video, mis on Heleni karjääri esimene video. "Kuna lool on kaasahaarav rütm oli üsna selge kohe, et lugu tuleb tantsulise koreograafiaga teha, selle jaoks pöördusin ma Alissa Montese poole," rääkis Randmets.

Videole andis visuaalse keele režissöör Joosep Kask tühjas Põhjala tehases, kasutades erinevat valgusmängu, lasereid ja pildilisi eriefekte.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: