Mart Mardisalu: muusika liigutab mind nii, et võin häbenemata tönnima hakata

Foto: Romi Hasa/ERR

TV3 "Seitsmeste uudiste" juht Mart Mardisalu tõdes oma muusikakarjääri meenutades, et ei ole tegelikult mingi räpimees, vaid on hoopis totaalne romantik.

"Ma olen ikkagi seda tüüpi inimene, keda muusika liigutab niimoodi, et ma võin häbenemata tönnima hakata õiges kohas ja õigel hetkel mingit musa kuulates. Ja sellised suured, paksud, võib olla mõnele moosisena tunduvad selged meloodilised jooned on need, mis mind on alati krussi keeranud ja no Sinatrat ma olen lihtsalt jumaldanud tatist peale," rääkis Mardisalu "Vikerhommikus".

Ta täpsustas, et räpimees ei olnud tema loomuses tegelikult ka hittloo "Varumees" tegemise ajal. "Aga seda oli vaja sel hetkel teha ja see sel hetkel töötas ka niimoodi," rääkis Mardisalu.

Ta lisas, et "Varumehe" loo puhul teadsid nad juba enne loo ilmumist, et sellest saab hitt. "Kuna nii hästi produtseeritud musa tol hektel lihtsalt Eestis, seda tüüpi musa ei tehtud ja see oli siuke õnnestunud lugu," selgitas Mardisalu.

Praegu kuulab Mardisalu väga erinevat muusikat. Tema kuueaastane tütar on teda harinud ka selles osas, milline muusika noorte seas populaarne on. "Ma olen ikka nagu tavaline siga muusika maitse mõttes. Söön kõike – kartulitest lihani," tõdes Mardisalu.

Mardisalu rääkis saates ka oma igapäevatööst TV3-s, kus 12-tunnised tööpäevad on tema sõnul tavalised. Ta lisas, et telesaadete juhtide välimus satub tihti ka kriitika objektiks. "Miks lips valet värvi oli, miks seal tutid kuskilt püsti olid, miks see päevitus kogu aeg peab selline peal olema – kuigi ma ei ole viimase aasta jooksul päikest võtnud – jne," rääkis Mardisalu, millele televaatajad tähelepanu pööravad.

Ta lisas, et kuigi uudistesaate kokkupanemisel lähtutakse sellest, et saade oleks tasakaalus ja kellelegi ülekohut ei tehtaks, juhtub aeg-ajalt ka seda, et keegi saab haiget. "Une võtab siis ära, kui tunned, et oled kellelegi haiget teinud ja raputan endale tuhka pähe – mõnikord juhtub," tõdes Mardisalu.

Ta lisas, et suudab end ette kujutada ka "Aktuaalse kaamera" päevatoimetajana. "Ma arvan, et ega see töö ju ei erine väga sellest, mis me TV3-s teeme. Ressurss, katvus, aktsendid on võib olla pisut erinevad, aga muidugi kujutan ette," rääkis Mardisalu.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: