Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova-Saar ja Mihkel Mattisen annavad suvel piknikukontserte

Muusikud Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova ja Mihkel Mattisen tuuritavad sel suvel mööda Eestimaad ja annavad pikniku formaadis kontserte.

Piknikukontserdid toimuvad suurtel aladel, kus inimestel on võimalik 2+2 reeglit järgida. "Me üritasime valida sellised kohad, kus me võib olla paljudes kohtades pole ise käinud ja kus pikniku pidada saab ja ruumi oleks palju," rääkis Sarrap "Terevisioonis". Näiteks toimuvad kontserdid Saaremaal Karujärve ääres ja Tallinnas Maarjamäe lossihoovis.

Kuigi idee on koroonaajastuga sobiv, oli muusikutel piknikukontserdi korraldamise mõte juba varem olemas. "Tegelikult see pikniku idee oli meil juba varem, kui koroonast ei teadnud keegi veel mitte midagi, aga nüüd siis tundus õige aeg see teoks teha," ütles Mattisen.

Muusikud rääkisid, et sellise koosseisuga on nad varem esinenud vaid ühel korral. "See oli eelmine suvi. Meid soovis üks tellija just niimoodi, et oleks meie kolmekesi, see oli tema tungiv soov. Me mõtlesime, et proovime ja meile jäi endale ja ka publikule äärmiselt hea mulje," meenutas Mattisen. "Klappis see asi ja mõtlesime, et kindlasti tahaks ka tulevikus teha koos ja nüüd on see aeg käes," lisas ta.

Kontserdil saab kuulda ka Mattiseni lauluhäält. "Me ei laula ainult lugusid, mida me oleme juba laulnud, vaid me laulame teineteise loomingut. Mihklil on seal Jami minevikust väga palju häid lugusid, mida mina ei olegi varem kuulnud," rääkis Mihhailova-Saar.

Indrek Sarrapit ja Mikk Saart, kes ka muidu Swingersi koosseisu liikmed on, laval ei näe, kuid kontsertite korraldamisel on nad abiks küll. "Minu abikaasa ütles, et ta tuleb pileteid müüma, nii et kui kõik tahavad vaadata, kuidas Mikk Saar üritab raha tagastada või müüb piletit, siis võite tulla," ütles Mihhailova-Saar.

Muusikute esituses kõlas "Terevisioonis" ka pikniku-popurrii:

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: