Inga: avaldan lugusid siis, kui tuhin peale tuleb

Laulja Inga Tislar, artistinimega Inga ütles, et annab uusi lugusid välja siis, kui selleks tuhin peale tuleb.

"Muidugi ma tean, et neid asju planeeritakse, aga väga palju juhtub ka niimoodi emotsiooni pealt, et nüüd tuli see looming, nüüd ma kirjutasin selle ja nüüd ma tahaks praegu seda release'ida või ma tunnen, et ma võiks seda release'ida siis. See käib kuidagi, vähemalt minul, kes ma ajan iseenda asju ka, siis see käib täpselt nii, nagu mina otsustan," rääkis Inga Raadio 2 saates "Hommik!".

Hiljuti andis Inga välja ka uue loo "Kohe olen seal", mis valmis koostöös Alvar Antsoni ja Sander Sadamaga. "Nad saatsid mulle mõned demod ja mulle tundusid need päris head. Ma hakkasin sinna kohe mingeid ideid genereerima ja siis tegin meloodia ja sõnad ja sündis lugu. See käis päris lihtsalt ja kiiresti ja sujuvalt," rääkis Inga. Mõned koostöös valmivad lood on veel ka sahtli põhjas ilmumist ootamas.

Inga rääkis ka, et praegu on populaarne anda välja näiteks duubelsingleid ja EP-sid. Kui korraga täispikk album välja anda, on Inga sõnul oht, et sealt saavad tähelepanu vaid paar lugu ja ülejäänud jäävad märkamata. "Aga tegelikult sa nägid kõikidega väga palju vaeva," rääkis Inga. Ta lisas, et kui varem oli lootus, et inimene autos siiski kogu plaadi ära kuulab, siis tänapäeval inimesed enam plaate ei ostagi. "Inimesed ei ostagi enam. Just selle pärast, et ei olegi kuskil kuulata," tõdes Inga.

Inga uut lugu saab kuulata siit:

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: