Jazziklubi Philly Joe's tervitab publikut suveprogrammiga

Philly Joe's jazziklubi 2019/2020 hooaja avamine
Philly Joe's jazziklubi 2019/2020 hooaja avamine Autor/allikas: Silver Tõnisson

Philly Joe's jazziklubi avab sel kolmapäeval külastajatele taas uksed. Suveprogrammi raames astub juunis lavale neli eriilmelist koosseisu.

Suvehooajale annab avapaugu noortest jazzistaaridest koosnev Markus Eermann Quartet, kus lisaks bändi eestvedajale mängivad veel Heikko Remmel, Holger Marjamaa ja Reigo Ahven.

Neljapäeval, 11. juunil astuvad lavale Laura Junson ja Erko Niit, kes on kontserdi tarvis kampa võtnud ka trompetisti Allan Järve. Kolmapäeval, 17. juunil esineb Kirke Karja Kvartett, kes esitleb esmakordselt Eestis oma uut albumit "Wrong Kind of Paradise" ning neljapäeval, 18. juunil esineb Liisi Koikson, keda saadavad Marti Tärn bassil ja Raun Juurikas klahvpillidel.

Eriolukorra tõttu lühikeseks jäänud kevadhooaeg asendati jazziklubis osaliselt veebikontsertidega – märtsist maini toimus interneti vahendusel kümme soolo- ja duokoosseisudega kontserti.

"Philly Joe's on valmis kolima virtuaalmaailmast pärismaailma, kus jazz on oma sünnist saati kõige vahedamalt suutnud oma sõpradele naha alla pugeda. Samuti nagu välkkiirelt eriolukorra esimesel päeval toimus meie esimene publikuta veebikontsert 13. märtsil, hüppame siva sadulasse tagasi normaalsema olukorra naasmisel. Täname kõiki, kes vahepealse aja meie live-ülekandeid toetuspiletiga silmas pidasid – ilma Teie abita oleks nina vee peal hoidmine ilmselt võimatuks osutunud!" ütles jazziklubi tegevjuht Reigo Ahven.

Seoses terviseameti kehtestatud reeglitega on kontserdikülastajate arv piiratud.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: