PROTO avastustehas avab taas külastajatele uksed

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
PROTO avastustehas Autor/allikas: Aron Urb

Kolmapäeval avab PROTO avastustehas külastajatele taas uksed. Tänuavaldusena saavad meditsiinitöötajad ja politseinikud oma perega avastustehast külastada üksikkülastaja pääsmega.

"Vahepealne olukord on andnud võimaluse töötada uute ideede kallal. Suvele läheme vastu uute leiutajate linnalaagri ja päevaprogrammiga "Tark päev PROTO-s", kus noored saavad algaval koolivaheajal sisustada oma päevi leiutamisega ja veeta aega põnevate tegevuste keskel," ütles PROTO avastustehase tegevjuht Ott Sarapuu. "Muudatusi oleme teinud ka selleks, et tagada kõigile külalistele jätkuvalt meeldiv ja turvaline külastuskogemus. Näiteks oleme tellinud spetsiaalsed kaitsemaskid VR-prillide kasutamiseks."

Avastustehas teeb ka kummarduse eesliinitöötajatele. "Viimastel kuudel oleme ühiskonnana keskendunud sellele, et viirusepuhang kontrolli alla saada. Kuigi paljude elu muutus, siis olid just eesliinitöötajad need, kes tegid suure pingutuse meie kõigi turvalisuse nimel," sõnas Sarapuu. "Selle arvelt ei näinud paljud oma lapsi ja lähedasi nii palju kui tavapäraselt. Kaotatud aega tagasi ei kingi, aga perekeskusena pakume omaltpoolt ühe võimaluse, kuidas eesootavat aega perega ühiselt veeta. Selleks saavad kõik meditsiinitöötajad ja politseinikud koos perega külastada PROTO avastustehast üksikkülastaja pääsmega. Samas mõistame täielikult, kui oluline on jätkuvalt pidada kinni kõikidest piirangutest ning seega kehtib võimalus kuni selle aasta lõpuni," lisas Sarapuu.

Eesliinitöötajad peavad avastustehast külastades tõestama, et töötavad kas politseis või meditsiiniasutuses.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: