Curly Stringsil ilmus uus album ja videosingel

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Curly Strings Autor/allikas: Curly Stringi erakogu

Ansambel Curly Strings avaldas uue albumi "Lastele". Albumi digitaalse ilmumise puhul anti koos Laulupesa laulustuudioga välja ka videosingel "Annan käe".

Album avaldati mõeldes eelseisvale lastekaitsepäevale. "Selle albumi idee tekkimisel olid meil bändiga kohe vaimusilmas toredad kokkusaamised kõigi nende suurepäraste artistidega, et ühiselt jämmida ja neid lugusi mõelda ning salvestada. Kui aga sotsiaalne distantseerimine selle võimatuks muutis, ei tahtnud me albumi mõttele käega lüüa ning otsustasime oludega kohaneda. Nõnda ongi lõviosa sellest muusikast loodud interneti teel üle videosilla suheldes ning pea kogu plaat on salvestatud sellel esinevate muusikute endi poolt oma kodudes. See oli väga suur väljakutse, kuid nüüd tulemust kuulates oleme äärmiselt rõõmsad ning usume, et seda rõõmu jagub ka kõigile kuulajatele!" rääkis Curly Stringsi kitarrist ja albumi projektijuht Jaan Jaago.

Lisaks Curly Stringsile teevad plaadil kaasa Ivo Linna, Robert Linna, Mari Jürjens, Lenna Kuurmaa, Mari Kalkun, Ewert and The Two Dragons, Liisi Koikson, Jalmar Vabarna, Marge Niller, Adeele Jaago ning Laulupesa laulustuudio Airi Liiva juhtimisel.

Album on digitaalsel kujul kättesaadav 311.ee veebipoest. Füüsiline album ilmub 5. juunil. Kogu albumi tulu annetatakse heategevuseks MTÜle Laste ja Noorte Kriisiprogramm, kes on 25 aastat toetanud lähedase kaotanud noori ja nende peresid.

Lisasks albumile anti aga välja ka videosingel "Annan käe", mille muusika ning laululaste hääled ja videod on salvestatud virtuaalselt. "Lugu "Annan käe" sündis, mõeldes minu perele, minu sõpradele ja laululastele; mõeldes sellest, kui tähtis on üksteise märkamine, toetamine, aitamine ning rõõmu ja mure jagamine. Muusika kaudu on seda hea edasi anda ning muusika sees on seda mõnus tunnetada," ütles Laulupesa laulustuudio juhataja ning loo autor Airi Liiva.

Muusikavideos näeb ka ansambliliikmete karantiinijärgset esmakohtumist Viljandis.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: