Judith Parts avaldas lühialbumi "Udu"

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Judith Parts Autor/allikas: Pille Kannimäe

Muusik ja produtsent Judith Parts avaldas oma esimese digitaalse soolo EP "Udu".

Neljast loost koosnev erinevate kõladega eksperimenteeriv album sündis huvist mõtestada looduse ja inimese vahelist ühtsust, kuid teisalt kriipivat konflikti. Huvi ümbritsevate keskkondade ja saatvate meeleolude vastu peegeldub nii lugude pealkirjades kui ka helimaastikes.

Albumi läbiv helikõla on viiul ja vokaal, ent autor kasutab ka salvestusi loodus- ja linnakeskkonnast ning elektroonilisi elemente. "See on otsing naturaalsete, elektrooniliste ning mehaaniliste helide seas ja püüd leida nende vahel kooskõlasid. Kuna tegemist on sooloprojektiga, kus nii muusika kirjutamine kui ka produtseerimine on olnud minu teha, siis on see andnud vabaduse katsetada," avas Parts muusika loomise tausta.

Lisaks sooloprojektile tegeleb Parts ka muusikaliste kujunduste loomisega tantsu- ja teatrilavastustele, multimeedia installatsioonidele ja videotele. Tema muusika kõlab näiteks Nuku teatris publikukutsungina. Samuti lõi Parts muusika 2019. aasta detsembris Tartu Raekoja platsil toimunud advendiküünla süütamise tseremooniale.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: