Anne Veesaar Mare rollist: ma ei ole enam Anne

Näitleja Anne Veesaar on ETV sarjas "Õnne 13" Mare Petersoni mänginud juba 27 aastat. Mitmed inimesed ei teagi teda kui Annet, vaid hoopis kui Maret.

"Ühel seto folgil, kus ma olin täiesti nagu seto rahvariietes, tuli üks proua minu juurde, võttis käest kinni ja ütles: "Aa, sa oled ju see Allani naine!" Vot see oli minu jaoks täielik pauk – ma ei ole enam ka mitte Mare, vähe sellest, et ma Anne niikuinii enam ei ole, olen ma mingisugune Allani naine lihtsalt," rääkis Veesaar saates "Minu ETV".

Sarnaseid olukordi on aga olnud veelgi. "Üks kord juhtus nii, et ma olin järjekordses trennis tehnikaülikooli ehk siis Taltechi lähedal spordiklubis. Seal oli mingi torurike ja torumees kutsuti kohale ja ta siis parandas seal neid torusid või mis ta seal iganes tegi, siis nägi mind väljumas naiste garderoobist ja vaatas üllatunult otsa ja küsis imestunud näoga: "Sa oled nii kaugel hakanud trennis käima?" Ma mõtlesin, et no ma ei tea kui kaugel, ma elan suht lähedal sellele spordiklubile, aga tema arvas, et ma käin Mornast," meenutas Veesaar.

Ka "Õnne 13" võtetega meenus tal lõbusaid mälestusi. Näiteks pidi ta piduliku õhtusöögi jaoks heeringat puhastama. Duubleid oli mitu, kuid heeringat vaid üks. "Mis tähendas siis seda, et esimeses duublis ma puhastasin selle heeringa ära, siis toppisin heeringa sisikonna tagasi, siis hakkasin jälle uuesti puhastama. Nii et see heeringas ei olnud enam heeringakujuline, kui me seda viimast duublit filmisime," rääkis Veesaar. Ta lisas aga, et monteerides tehti head tööd ja heeringas nägi sarjas täitsa usutav välja.

"Minu ETV"

ETV toob 65. hooaja puhul ekraanile meeleoluka lühilugude sarja "Minu ETV", kus endised ja praegused telestaarid meenutavad kõige eredamaid hetki oma karjääris.

Sari toob ETV ekraanile praegused saatejuhid Priit Kuusest Katrin Viirpaluni, aga ka mitmed suurkujud ning telemaja legendaarsed taustajõud, sh Marite Kallasma, Rene Vilbre, Jaak Tammearu jpt.

"Minu ETV" toimetajad on Karmel Killandi ja Kai Väärtnõu, režissöör Ülle Õun. Lood on eetris igal kolmapäeval kell 20.00.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: