jonas.f.k avaldas videosinglil "Rockenrollah'"

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Jonas Kaarnamets Autor/allikas: Alina Birjuk

Frankie Animali asutajaliige ja kitarrist Jonas Kaarnamets aka jonas.f.k avaldas kolmapäeval videosinglil "Rockenrollah'".

Elektroonilise sooloprojekti jonas.f.k näol avaldab Jonas Kaarnamets muusikat, mida ta on üksi, kaasautorite abita kirjutanud. Kolmapäeval ilmunud videosingel "Rockenrollah'" pärineb tema märtsis TIKS Rekordsi alt välja antud lühialbumilt "buda.01", mis on sulam tänapäevasest pop- ja sügavamast elektroonilisest muusikast.

""Rockenrolllah' oli algusest peale karakteri lugu. Seega, kui me video tegemise peale mõtlesime, oli selge, et loo atmosfääri edasi andmiseks on vaja mingit alter ego," rääkis Kaarnamets.

"Idee lavaliste karakterite kasutamisest on mulle alati meeldinud, kuna see võimaldab artistil ennast täiesti vabaks lasta, hullu panna ja pärast öelda, et see polnud ju mina, see oli see teine tüüp. See on vabastav mõte."

Kaarnamets on Eesti muusikamaastikul olnud tegev juba pea kümme aastat. Ta on Frankie Animali asutajaliige ja on ta lisaks nii stuudios kui ka kontserdiformaadis koostööd teinud mitmete kodumaiste artistidega, nagu Erki Pärnoja, NOËP ja Sander Mölder.

"Video tegemisel oli meil kolm märksõna, millest lähtusime: heroiin, metroseksuaalsus ja #nevergofulliancurtis. Kõik kunstilised otsused pidid seostuma vähemalt ühega nendest sõnadest," selgitas Kaarnamets.

Video taga on Jaan Sinka ja Frank-Leander Saunanen, osa samast loomingulisest löögirühmast, kes on teinud ka kõik OUU, Mees Inc. ja mitmed teised Eesti muusikavideod.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: