Hannes Võrno: mina olen oma kooli kätte saanud

Saates "Hommik Anuga" oli külas Hannes Võrno, kes rääkis oma uuest elust, mis tähendab ka maalikunstnikuametit.

"Ma olen jõudnud elus sellisesse faasi, mille kohta ma olen öelnud: mees on siis küps ja valmis, kui ta ei pea end millegi muuga ehtima kui ainult abielusõrmuse jja käekellaga," ütles Hannes Võrno. "Ma olen rahulik ja rõõmus."

Peagi kolmandat korda isaks saav Võrno toonitas, et maailma muutmist tuleb alustada endast. "Ma olen praegu uues kohas oma elus ja olen tänulik nendele inimestele ja hetkedele, mis on mu elus enne olnud," ütles uues abielus olev mees, kes viimasel ajal tegeleb peamiselt maalimisega.

"Ma istun oma kodu katuseateljees ja manan silme ette näiteks mõne koha Saaremaal," kommenteeris ta.

Oma poliitikukarjääri nimetas Võrno nurjunuks. "Ma tegin tollal üldse asju, mida poleks pidanud tegema. Me kõik elame elus läbi aegu, kui me vajame mingeid tõestusi. Selle taga on arusaam enda ebatäiuslikkusest ja hirm, et mind ei hinnata piisavalt. Selle peavad kõik inimesed elus läbi tegema. Mina sain oma kooli kätte ja olen selle eest tänulik."

Praegu tegeleb Võrno enda sõnul nende asjadega, mis pakuvad rahuldust ja rõõmu. Muuhulgas on ta loonud Kreatiivpanga, mis pakub loomingulisi ideid.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: