Oktoobrini saab jälle kehi näha

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>

Eriolukorrast tingituna uksed sulgema pidanud maailmas üle 50 miljoni külastaja kogunud Gunther von Hagensi originaalnäitus inimkehadest "Body Worlds" on taas lahti. Näitus jääb T1 Mall of Tallinnas avatuks 8. oktoobrini.

Näitus tahab tõsta inimeste teadlikkust oma kehast ja selle funktsioneerimisest. Eksponaate välja töötades on silmas peetud, et see pakuks huvi nii professionaalile kui kõigile, kes huvituvad inimkehadest.

Esmalt veebruari alul avatud ja juba märtsis uksed sulgema pidanud näituse korraldajad on võtnud tarvitusele kõik ettevaatusabinõud, et muuta külastajaile näituseelamus ohutuks ja mugavaks. Näiteks on välja arvestatud maksimaalne inimestehulk, milline võib ühel ajahetkel näitusesaalis viibida, et oleks tagatud 2+2 reegel. Loomulikult on sissepääsul ka desifintseerimisvahendid ja soovituslik on külastajail kanda maski.

"Body Worlds" pidi esialgsete plaanide kohaselt olema avatud 10. maini, kuid pärast läbirääkimisi näituse loojatega õnnestus eksponeerimist Eestis pikendada 8. oktoobrini. Kõik varemostetud piletid kehtivad.

"Body Worlds" on pannud külastajaid mõtlema keha toimimisest, tervislikest eluviisidest ning meie organismi unikaalsest haprusest ja tugevusest korraga. Dr Gunther von Hagensi 1977. aastal leiutatud ning pidevalt arenev kehade plastinatsiooni meetod võimaldab eksponeerida tõetruult inimkeha avatult sellest igast vaatenurgast, kõikvõimalikes poosides ja arenguetappides.

Näitus ootab huvilisi iga päev kell 12-20 T1 Mall of Tallinna teisel korrusel.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: