Lenna: olen mõelnud, kas ikka tahaksin olla seitsmekümnesena laval

Saate "Hommik Anuga" on pühapäeval külas lauljad Lenna ja Tanel Padar, kes rääkisid muuhulgas lastest ja sellest, mida nad lisaks laulmisele veel teha oskavad.

Saates küsitletud lasteaialaste jutule tuginedes märkis saatejuht Anu Välba, et laste lemmikuks on nüüd Taukar, mitte kahjuks enam Lenna ja Tanel.

"Kahju on muidugi Taukarist," vastas Tanel Padar, "sest rahakott on ju laste vanemate käes, kelle lemmikud on Lenna ja Tanel."

Lenna seitsmeaastase tütre lemmikuks on siiski kindlalt emme, samuti issi õde ehk Maria Vaigla. "Aga pean ütlema, et väiksema lapse, viieaastase lemmik on Taukar," muheles Lenna.

Taneli üheksakuuse Linda lemmik on seni issi. "Ma kahtlustan, et see nii on, sest eks ma ollen teda nii kasvatanud," kostis Tanel, kes hakkab lõpetama Estonian Business Schooli.

"Kõige toredam on see, et Lindal on kõrgharidusega ema ja isa, kui ema on jurist, siis isal ärijuhtimise diplom," sõnas Padar.

Koroonakriis tõigi välja, et muusikul võiks olla mingi amet tagataskus. "Mina olen mõelnud sellele juba kümme aastat, et kas ma tahan olla seitsmekümneaastasena veel laval," ütles Lenna. "Ja ainult sellest sõltuda."

Lenna nimekiri on pikk, mida ta veel võiks teha. Sinna hulka käivad rõivadisain ja käsitöö.

Saates on ka väike mäng. Vaadake videost!

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: