Muusik Jalmar Vabarna avas oma kitarrikooli

Muusik Jalmar Vabarna lõi karantiini ajal oma kitarrikooli. "Ringvaate" saatejuht Grete Lõbu proovis samuti kitarri kätte võtta ning kiirkorras mängimise selgeks õppida.

Jalmar Vabarna selgitas, et kitarrikooli idee sai alguse Instagramist. "Ma tegin endale rutiini, et hakkasin iga päev kell 12 enda jälgijatele kitarri õpetama," mainis ta ja lisas, et tal oli vahepeal üle kümne õpilase. "Sel hetkel otsustasin, et nüüd või mitte kunagi, mul on ammu olnud idee teha kitarrikool internetis."

"Kui viis aastat tagasi otsustasin enam mitte kitarri õpetada, siis põhjuseks oli see, et ma olen tegev muusik ning aktiine reisija, siis ma ei saa lubada õpilasele seda, et olen tema jaoks iga nädal olemas," kinnitas Vabarna ja mainis, et kriisiolukord oli võidukas nende jaoks, kes on pigem üksi või kahekesi. "Suurtel bändidel oli elu keeruline, samamoodi ei saanud me bändiga Trad.Attack! vahepeal poolteist kuud omavahel kokku."

"Ma pole leiutanud imerohtu, et õpetada kitarrimäng selgeks kuue minutiga," tõdes ta ja mainis, et kitarrikoolis võtab ta just nii palju aega, kui vaja. "Pärast eriolukorda me oleme kõik piisavalt väsinud kodus olemisest, aga piisavalt värsked, et täita oma unistused."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: