Tarmo Tiislerit kohendati nagu Nukitsameest teleekraanile sobivaks

Spordiajakirjanik Tarmo Tiisler meenutas, et enne televisioonis töötamist tegi ta uudiseid hoopis raadios. Erinevalt raadiost mängib teleekraanil rolli ka inimese välimus ja nii asuti Tiislerit ta telekarjääri alguses Nukitsamehe-sarnaselt kohendama.

"See võib tunduda kummaline, aga ma olin raadio lõpupäevadel veel karvasem, kui ma olen seda praegu. Minuga läks umbes nii nagu Nukitsamehega selles kuulsas filmis. Võeti tünn, mind pandi sinna tünni, pesti puhtaks, juuksed aeti lühemaks, habe aeti lühemaks ja millegi pärast otsustati, et tegemist on nii uudisväärtusliku sündmusega, et sellest tehti isegi "Aktuaalsesse kaamerasse" väikene tükikene," rääkis Tiisler saates "Minu ETV".

Televisioonis töötamise juures on Tiisleri sõnul mitmeid toredaid aspekte. "Ühelt poolt ma saan siin imeliste kolleegidega teha väga ägedaid asju. See tunne, kui sul eetris ühel hetkel tekib arusaam, et see, mida sa oma kaaslasega või kaaslastega teed, on tekitanud mingi tohutu ägeda energia. See on ülivõimas tunne ja seda tasub kogeda," rääkis Tiisler.

Lisaks pakub televisioonis töötamine ka võimalust isiklikku uudishimu rahuldada. "Mul on võimalus olla sportlastele ja teistele inimestele, kes midagi teevad, väga lähedal. Näha neid piirsituatsioonis. Näha, kuidas nad siiralt rõõmustavad või ülimas kurbuses nutavad. Kus nad on väga haavatavad, nad on väga lahti ja ma olen nagu nende ruumis, kus ma tegelikult ei peaks olema," kirjeldas Tiisler.

Televisioon on temast teinud ka adrenaliinisõltlase. "Ma tean, kus on alguspunkt, ma tean kus on lõpp-punkt, aga ma ei tea, mis seal vahel on. Ma tean, mis on nupud, aga ma ei tea, mis nende nuppudega juhtuma hakkab. Ja see teadmatus on see, mis paelub," rääkis Tiisler. Ta lisas, et kui ta peaks kunagi mõnel teisel ametikohal töötama, tunneks ta adrenaliinist kindlasti puudust.

Teletöö juures on Tiisleri sõnul kõige ägedam aga see tunne, mis pärast mõnda sündmust tekib. "Selline puhas tunne, vat see on ime. See on nii imeline tunne, et seda ei oska sõnastada, ei tahagi sõnastada, aga see on see tunne, mis kannab sind edasi," rääkis Tiisler.

"Minu ETV"

ETV toob 65. hooaja puhul ekraanile meeleoluka lühilugude sarja "Minu ETV", kus endised ja praegused telestaarid meenutavad kõige eredamaid hetki oma karjääris.

Sari toob ETV ekraanile praegused saatejuhid Priit Kuusest Katrin Viirpaluni, aga ka mitmed suurkujud ning telemaja legendaarsed taustajõud, sh Marite Kallasma, Rene Vilbre, Jaak Tammearu jpt.

"Minu ETV" toimetajad on Karmel Killandi ja Kai Väärtnõu, režissöör Ülle Õun. Lood on eetris igal kolmapäeval kell 20.00.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: