Video: Marko Reikop tutvustas Eurovisiooni linnade vaatamisväärsuseid

Kui koroonat poleks, oleks praegu Eurovisiooni nädal täies hoos. Marko Reikop on tavaliselt käinud lauluvõistlust korraldava linna vaatamisväärsustega tutvumas. "Ringvaade" pani kokku popurrii tema avastustest läbi aegade.

Näiteks on videos näha, kuidas Reikop tutvustas 2011. aastal Düsseldorfis maailma suurimat elektroonilist kella. Lisaks õpetas ta ka, kuidas seda kella üldse lugema peaks.

2012. aastal käis Reikop aga Bakuus ja tutvustas seal maailma kõige kõrgemat lipumasti. Sellest järgmisel aastal tutvustas Reikop aga Malmö arhitektuuri.

2014. aastal külastas ta Kopenhaagenis asuvat maailma pikimat jalakäijate tänavat ja tutvustas sealset jalgrattakultuuri.

2015. aastal käis Reikop Viinis ja külastas seal Euroopa suurimat surnuaeda, kuhu on maetud kolm miljonit inimest. Järgmisel aastal käis ta aga Stockholmis ja rääkis seal toimunud mõrvaloost. 2017. aastal käis Reikop aga Kiievis, 2018. aastal Lissabonis ning 2019. aastal külastas ta Tel Avivi.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: