Galerii: "Eesti mängu" Euroopa erisaates võtavad laupäeval mõõtu Paet, Saagim ja Karro

ETV mälumängusaade "Eesti mäng" tähistab sel aastal Euroopa päeva.

7., 8. ja 9. mail toimuvates erisaadetes osalevad tuntud meelelahutus- ja kultuuritegelased ning poliitikud, kes saavad proovile panna oma teadmised, vastates kõige erinevamatele Eestit ja Euroopat puudutavatele küsimustele.
Igas saates osaleb kolm mängijat, kellest parim liigub edasi finaalsaatesse. 9. mail – just Euroopa päeval selgub finaalsaates parimatest parim.

Neljapäevase saate võitis Peeter Oja, reedese Ain Mäeots. Laupäevases ja viimases eelmängus näitavad oma teadmisi Õhtulehe veebi loovjuht ja seltskonnategelane Anu Saagim, Euroopa Parlamendi liige Urmast Paet ja Riigi tugiteenuste keskuse peadirektori asetäitja Martin Karro.

Küsimuste koostaja on mälumängur ja paljude mälumängusaadete küsimuste autor Tiit Naarits. Saatejuhid on Gaute Kivistik ja Britt Kõrsmaa.

"Eesti mäng. Euroopa eri" viimane eelvoor on ETV ekraanil laupäeval, 9. mail kell 20.30, finaalmäng samal päeval pärast "Aktuaalset kaamerat" kell 21.20. ETV+ näitab finaali laupäeval, 9. mail kell 20.45.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: