Koroonaviiruse tõttu pankrotti läinud firma valvekoerad jõudsid varjupaika

Koroonaviiruse tõttu jõudsid Tallinna loomade varjupaika koerad Rex ja Piraat, kes olid ühe pankrotti läinud filma valvekoerad. "Ringvaate" reporter Christel Karits käis uurimas, kuidas koertel läheb.

"Firma juht ja abilised otsisid erinevate loomapäästegruppide kaudu neile kodusid, meie olime see viimane päästetee," sõnas Tallinna loomade varjupaiga juhataja Relika Lind ja lisas, et firmajuht maksis täielikult kinni kõik uuringud, kastratsiooni ning vaktsiinid.

Enne valvuriametit oli mõlemaid koeri juba varem hüljatud. "Rex leiti suure maantee äärest ja lõpetas Kohtla-Järve varjupaigast kust ta firma territooriumile valvurina võeti," selgitas Lind ja tõi välja, et samamoodi juhuslikult jõudis firmasse ka Piraat. "Üks tööline tõi lihtsalt põues kutsika."

Tänaseks on Rex ja Piraat olnud veidi üle kuu Tallinna loomade varjupaiga töötajate hoole all. "Nad küll elavad erinevates boksides, aga käivad koos väljas jalutusplatsil mängimas ning kui vabatahtlikud tulevad, siis saavad ka koos aiast välja jalutama."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: