Võru- ja Põlvamaa uudiseid vahendab ERR-is nüüd Leevi Lillemäe

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Leevi Lillemäe Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

6. maist asus ERR-i Võru- ja Põlvamaa korrespondendina tööle Leevi Lillemäe, kes võttis töö üle lapsepuhkusele siirdunud Mirjam Mõttuselt.

Leevi Lillemäe vahendab uudiseid Lõuna- ja Kagu-Eestis, mille tegemistega on ta senise töö tõttu hästi kursis. ERR-i korrespondendi kohale tuli Lillemäe Põlvamaa arenduskeskusest, kus ta töötas avalike suhete spetsialistina.

Konkursi tulemusena korrespondendi kohale valitud Lillemäe puhul mängis olulist rolli tema side Kagu-Eesti piirkonnaga, soov jõuda piirkondlike teemadega inimesteni üle Eesti ning varasemad kogemused videolugude tegemisel.

ERR-i ridades kolmapäeval alustanud Lillemäe sõnul otsustas ta korrespondendi kohale kandideerida eelkõige põhjusel, et töö tundus huvitav. "Tutvudes tööülesannetega, mõistsin, et kõike seda mulle väga meeldibki teha – jutustada (uudis)lugusid, filmida ja vahendada inimestele olulisi teemasid. Minu eesmärk on, et Lõuna-Eesti elu oleks kajastatud parimal moel," märkis ta.

Lillemäe töökoht asub Võrus, uudiseid vahendab ta kõikjalt üle Võru- ja Põlvamaa. Korrespondendi koha võttis Lillemäe üle Mirjam Mõttuselt, kes suundub lapsepuhkusele. "Vaatajad ja kuulajad kindlasti nõustuvad, et Mirjam Mõttus on viimaste aastate jooksul suurepäraselt kajastanud Põlva- ja Võrumaa inimeste igapäevaseid muresid ja rõõme ning aidanud mitmeid teemasid, mille alguspunkt võib olla Eesti väiksemates piirkondades, ka laiemalt Eesti meedias avada," jagas Mirjam Mõttuse aadressil häid sõnu ERR-i teleuudiste juht Liisu Lass, soovides samasugust indu uues ametis ka värskele korrespondendile.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: