Jaagup Tuisu laulust "Beautiful Lie" valmis akustiline versioon

Jaagup Tuisk
Jaagup Tuisk Autor/allikas: Pressimaterjal

Jaagup Tuisk osales tänavu Eesti Laulu konkursil omakirjutatud looga "Beautiful Lie", jõudes teisele kohale. Nüüd on Jaagup avaldanud võistlusloost maagilise akustilise versiooni.

Muinasjutuline video on filmitud Jõelähtme vallas Saha kabelis. "Juba üsna alguses, kui akustilise versiooni video peale mõtlesin, siis teadsin, et tahan midagi pühalikku ja lummavat," paljastas Tuisk võttepaiga valiku tagamaid. Jaagup soovib, et laul tooks sellise versioonina inimeste ellu veidi maagilisust ja sära.

Kuna "Beautiful Lie" originaalversioon on täielikult Tuisu omalooming, siis tundis ta, et ka akustiline versioon peaks olema tema enda arranžeeritud ja produtseeritud. Video valmimisele aitasid kaasa Arpad Joosep Kääramees, Andres Laidre, Marten Kääramees ja Anet Lukas.

Ühtlasi on Jaagup veendunud, et eriolukord soodustab kindlalt uusi ideid ja teostusi uuteks lugudeks. "Praegune koduspüsimise periood on olnud väga produktiivne ning kuna mulle meeldib üllatada uute ja veidi teistmoodi lugudega, siis on ka muusika osas palju huvitavat ja vinget tulemas," lubas Tuisk.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: