Retrobest lükkub aasta võrra edasi

Retrobest 2019
Retrobest 2019 Autor/allikas: Martin Dremljuga

Juuni lõpus Pühajärve ääres toimuma pidanud ajastufestival Retrobest lükkub aasta võrra edasi. Festivali programm jääb samaks ja juba ostetud piletid kehtivad.

Seoses kehtiva eriolukorraga ja valitsuse otsusega keelata avalikud üritused kuni juuni lõpuni, lükkub Retrobest festival väljareklaamitud kujul järgmisesse aastasse. "Meie jaoks on inimeste tervis ja festivalilt saadav emotsioon kõige olulisem, ühineme spetsialistide arvamusega, et sel suvel ei ole mõistlik ja turvaline korraldada suuri massiüritusi," ütles Retrobesti peakorraldaja Tanel Samm. 

Viienda Retrobesti juba kinnitatud programmi tuleb kindlasti lisandusi ja nii mõnigi üllatusesineja on veel välja kuulutamata.

Retrobest festival lükkub aasta võrra edasi ja toimub 2. ja 3. juulil 2021. Kõik siiani väljareklaamitud artistid esinevad järgmise aasta juubelipeol, nende hulgas Hermes House Band & Lou Bega, DJ BoBo, Sandra, JAM, 2 Quick Start, Smilers, Vennaskond, Singer Vinger, Anne Veski, Justament.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: