"Mis teie kodus uudist?" ootab taas videoid

Saatejuht Karmel Killandi ja toimetaja Anu Välba
Saatejuht Karmel Killandi ja toimetaja Anu Välba Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

ETV saade "Mis teie kodus uudist?" tuleb 1. mail ka kolmanda saatega ning ootab selle jaoks kõigi eestimaalaste koduvideoid.

"Teeme tiiru ümber Eestimaa ja näitame, kuidas me praegu elame!" on ETV uue saate moto.  Ajal, kui külla minna ei saa, viib ETV erisaade kodudesse televiisori vahendusel ja näitab, kuidas mööduvad päevad praeguses eriolukorras.

"Mis teie kodus uudist?" näitab, kuidas kuu aega eriolukorda on meie kodust elu mõjutanud. Saatesse on oodatud videod, mis peegeldavad praegust aega erinevate tegevuste kaudu. Kuidas veedate aega kodus? Mille üle rõõmustate ja millised tegevused on nüüd eriti au sees? Kas olete ette võtnud mõne eksperimendi või avastanud uue nipi või tegevuse, milleks varem aega ei ole leinud? Erisaatesse on oodatud videod, mis näitavad Eestit nüüd ja praegu meie oma inimeste silme läbi. Saade annab ka võimaluse vahetada ideid ja soovitusi, kuidas keeruline aeg üheskoos üle elada.

Oma video saad üles laadida portaalis menu.err.ee või saata see WeTransferi lingiga aadressile [email protected]. Videod peaksid olema filmitud horisontaalasendis ja kuni kaks minutit pikad. Saade "Mis teie kodus uudist?" on ETV ekraanil 1. mail kell 20.15.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: