Koolitantsu festival jätkub sügisel

Koolitants 2020 Tallinna tantsupäev
Koolitants 2020 Tallinna tantsupäev Autor/allikas: Helge Kalde

Eesti tantsuagentuur otsustas seoses koroonaviiruse levikuga lükata festivali Koolitants 2020 märtsis ja aprillis ära jäänud tantsupäevad sügisesse.

"On selge, et mai- ja juunikuus peame veel ettevaatlikud olema ning suurtel  üritustel osalemisega  ootama. Sügisel aga jätkame sealt, kus vastu kevadet pooleli jäime. Tantsutrupid, kelle piirkondlikud tantsupäevad pidamata jäid, väärivad oma lavaaega ja esinemismaagiast osasaamist. Lavastusmeeskonna poolt välja valitud tantsude esitajad ootavad samuti võimalust osaleda esmakordselt Viljandis toimuval suurejoonelisel lõppkontserdil," selgitas festivali peakorraldaja Raido Bergstein.

Piirkondlikud tantsupäevad Tallinna, Ida-ja Lääne-Virumaa, Jõgeva-, Järva-, Rapla- ja Viljandimaa maakondlikelt tantsupäevadelt edasipääsenutele toimuvad 17.–18. oktoobril Paide muusika- ja teatrimajas. Lõppkontsert toimub aga 15. novembril Ugala teatris.

Kõik piirkondlikele tantsupäevadele ostetud piletid kehtivad uutel kuupäevadel.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: