Spotify võimaldab muusikutel nüüd platvormi kaudu annetusi koguda

Spotify käivitas funktsiooni mis võimaldab muusikutel koguda platvormi kaudu raha COVID-19 mõjude leevendamiseks.
Spotify käivitas funktsiooni mis võimaldab muusikutel koguda platvormi kaudu raha COVID-19 mõjude leevendamiseks. Autor/allikas: Spotify

Spotify käivitas funktsiooni Artist Fundraising Pick, mis võimaldab muusikutel koguda platvormi kaudu endale, oma meeskonnale või valitud heategevusorganisatsioonile raha COVID-19 mõjude leevendamiseks.

"Selle funktsiooni abil loodame lihtsalt anda võimaluse neile, kel on huvi ja vahendeid muusikuid praegusel suure vajaduse ajal toetada," seisis ettevõtte avalduses. See võimaldab muusikutel lisada oma Spotify lehele kas Cash Appi, GoFundMe või PayPali lingi, vahendab Pitchfork.

Möödunud kuul käivitas Spotify projekti koroona mõjude leevendamiseks muusikatööstusele, kus nad teevad koostööd erinevate heategevusorganisatsioonidega, et nõustada artiste nii rahalise abi saamiseks kui ka annetuste tegemiseks kriisi ajal muusikuid toetavatele heategevusorganisatsioonidele.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: