Mis teie kodus uudist? Saada ETV uude saatesse oma video

Eesti Televisioon toob vaatajateni kaheosalise saate "Mis teie kodus uudist?". 17. ja 24. aprillil ning 1. mail käiakse külas kodudes üle Eesti – saade sünnib koos eestimaalastega ja ETV ootab just nüüd videoid, mis näitavad, kuidas me kõik eriolukorraga hakkama saame.

"Teeme tiiru ümber Eestimaa ja näitame, kuidas me praegu elame!" on ETV uue saate "Mis teie kodus uudist?" moto.  Ajal, kui külla minna ei saa, viib ETV erisaade kodudesse televiisori vahendusel ja näitab, kuidas mööduvad päevad praeguses eriolukorras.

"Hommik Anuga" saade suundus videopildiga Haanjamaale, kus Johan Randvere parandas Klassikaraadio saatel korstent ja näitas, kuidas Reigo Ahven pidas pojaga läbirääkimisi mudas müttamise üle. Rõõmsaid ja argiseid hetki oodatakse nüüd ka kõikidel teistelt inimestelt.

ETV erisaade "Mis teie kodus uudist?" näitab, kuidas kuu aega eriolukorda on meie kodust elu mõjutanud. Saatesse on oodatud videod, mis peegeldavad praegust aega erinevate tegevuste kaudu. Kuidas veedate aega kodus? Mille üle rõõmustate ja millised tegevused on nüüd eriti au sees? Kas olete ette võtnud mõne eksperimendi või avastanud uue nipi või tegevuse, milleks varem aega ei ole leinud? Erisaatesse on oodatud videod, mis näitavad Eestit nüüd ja praegu meie oma inimeste silme läbi. Saade annab ka võimaluse vahetada ideid ja soovitusi, kuidas keeruline aeg üheskoos üle elada.

Saada oma video! Videoloo saad üles laadida portaalis Menu.err.ee või saata see WeTransferi lingiga aadressile [email protected]. Videod peaksid olema filmitud horisontaalasendis ja kuni kaks minutit pikad. Saade "Mis teie kodus uudist?" on ETV ekraanil kahel järjestikusel reedel, 17. ja 24. aprillil ning 1. mail kell 20.00.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: