"Ringvaatega" ümber maailma | Janika Mölder jätkab iluvõimlemistreeninguid üle interneti

"Ringvaade" jätkab virtuaalset reisi ümber maailma, võttes taas ühendust Tais Phuketis oleva eestlase Andres Kraasiga, kes proovib jõuda 10. aprilliks tagasi Eestisse. Samuti räägiti videokõnes alates 15. märtsist Torontos kodus istunud Janika Möldriga, kes kinnitas, et jätkab iluvõimlemistreeninguid üle interneti.

Andres Kraas, kes nädala algul oli viimase inimesena jäänud Tais Phuketi saarel ühte hotelli, on nüüd jõudnud Phuketi lennujaama. "Ülehomsest pannakse ka kogu Tai taevas kinni, siit väljub vaid üks rahvusvaheline lend, kuhu mul on olemas koht," kinnitas ta ja mainis, et selle viimase lennu jaoks koguti kokku hulk inimesi, kes on Taisse ripakile jäänud. "Dohast läheb homme viimane lend Helsingisse, sinna ma pean ka jõudma," ütles ta ja mainis, et samuti peab ta 9. aprilli hilisõhtul jõudma viimase Helsingi-Tallinn laeva peale, sest alates 10. aprillist pole ka selleks enam võimalust. "Ma jooksen ajaga võidu, aga tundub, et üks etapp on võidetud."

Kanadas Torontos viibib praegusel hetkel iluvõimlemistreener Janika Mölder koos tütrega, kinnitades, et nad on istunud kodus alates 15. märtsist. "Algselt tundus, et see on selline kummaline unenägu, sest sportlased on üldiselt kogu aeg tegevuses ja nüüd me oleme lihtsalt kodus," mainis ta ja kinnitas, et sportlase puhul on väga oluline võimaluste piires praegu treeninguid jätkata.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: