Andres Raid: nalja on telemajas palju saanud

Andres Raid meenutas, kuidas ta teleajakirjaniku karjääri on saatnud mitmed lõbusad seigad.

Raid rääkis saates "Minu ETV", et mõtles "Aktuaalses kaameras" töötades vahel uudisteankrutele keeruliste kohanimedega uudiseid välja. Nende hääldamine osutus tihtipeale väljakutseks. "Urmas Reitelmann sõi selle vaikselt ära ja siiamaani itsitab," meenutas Raid kunagist tembutamist.

Nalja sai aga ka muul ajal. "Kunagi jälle öösel tegime Urmas Reitelmani ja Toomas Kirsiga uudistestuudios mingisugust muusikavideot. Ja mõtlesime, et äkki kaks paljast tütarlast sobiksid jooksma kuidagimoodi siia. Mitte nii otseselt, aga paneme mingisuguse ekraani sinna taha nagu varjudega. Väike erootika pidi tol ajal igal juhul asja juurde kuuluma," rääkis Raid. Sobivad tütarlapsed leiti üle tee asuvast restoranist ja muusikavideo saigi filmitud.

"Mul on hea meel, et ma puutusin kokku inimestega, kes olid enamuses isiksused. Nad olid kõik oma võib olla mingite veidrustega, aga nad olid kõik isiksused," iseloomustas Raid endisi kolleege.

"Minu ETV"

ETV toob 65. hooaja puhul ekraanile meeleoluka lühilugude sarja "Minu ETV", kus endised ja praegused telestaarid meenutavad kõige eredamaid hetki oma karjääris.

Sari toob ETV ekraanile praegused saatejuhid Priit Kuusest Katrin Viirpaluni, aga ka mitmed suurkujud ning telemaja legendaarsed taustajõud, sh Marite Kallasma, Rene Vilbre, Jaak Tammearu jpt.

"Minu ETV" toimetajad on Karmel Killandi ja Kai Väärtnõu, režissöör Ülle Õun. Lood on eetris igal kolmapäeval kell 20.00.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: