Ühisaktsiooniga kutsutakse Euroopa raadioid mängima korraga sama lugu, osaleb ka Raadio 2

Gerry and the Pacemakers
Gerry and the Pacemakers Autor/allikas: Paul Schumach / Wikimedia Commons

20. märtsil kell 9.45 avaldavad Euroopa raadiod toetust pandeemia tõttu kannatavatele ja raskuste leevendamisega seotud inimestele, mängides ühisaktsiooni #neverwalkalone raames korraga sama lugu.

Idee pärineb Holland 3FM-i saatejuhilt Sander Hoogendoornilt, kes valis välja ka kõigis jaamades samal ajal esitusele tuleva pala "You'll Never Walk Alone", mille Briti ansambel Gerry and the Pacemakers 1963. aastal välja andis. Loo autoreiks on Oscar Hammerstein II ja Richard Rogers ning see julgustab rasketel aegadel hoidma elus lootust, sest selle kaudu saab omavahel ühenduses olla ka siis, kui ollakse näiliselt üksi. 

Lisaks Raadio 2-le ja mitmetele Hollandi raadiojaamadele on aktsiooniga juba liitunud ka Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Luksemburgi, Läti, Saksamaa, Slovakkia, Soome ja Ühendkuningriigi jaamad. Seda, kui suure auditooriumini ühine eeter jõuab, selgub 20. märtsil kell 9.45, mil Raadio 2-s teevad reedest hommikusaadet Oleg Kosjugin ja Tõnu Pedaru.

Kõik raadiokuulajad on oodatud aktsiooniga liituma ning endast või oma ümbrusest loo kõlamise ajal sotsiaalmeedia tarbeks videoid või fotosid tegema ja neid avaldama koos teemaviitega #neverwalkalone.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: