Maailmakuulsad artistid õhutavad fänne kodus püsima

Lady Gaga
Lady Gaga Autor/allikas: Scanpix/Reuters

Välismaised staarid kutsuvad oma fänne üles koroonaviiruse levikusse mõistlikult suhtuma. Hip-hop grupp Wu-Tang Clan levitas üle New Yorgi tuhandeid infolehti, kuidas koroonaviiruse puhangul käituda. Oma sõna on sekka öelnud ka Ariana Grande, Taylor Swift ja Lady Gaga.

Wu-Tang Clani infolehel on kirjas soovitused pesta käsi, kasutada maski, mitte midagi katsuda ja vältida suuri rahvamasse. Lisaks on rõhutatud, et mustade kätega ei tohi katsuda oma nägu ning tõsiste sümptomite korral peaks pöörduma kiirabisse, vahendas Independent.

Wu-Tang Clani liikmed õhutasid kõiki fänne infolehte oma kodulinnades levitama.

Koroonaviiruse leviku ennetamisega on tegelenud ka teised nimekad artistid. Lauljatar Ariana Grande nimetas inimesi, kes viirusepuhangusse tõsiselt ei suhtu, ohtlikuks ja isekaks.

Taylor Swift kirjutas sotsiaalmeediasse, et inimesed peaksid kodus püsima. "Ma armastan teid ja jälgin teid sotsiaalmeedias, mistõttu tahan väljendada oma muret, et kõik võtaksid asja tõsiselt," kirjutas Swift.

Sarnaselt Swiftile soovitas inimestel koju jääda ka Lady Gaga, kes viibib samuti karantiinis. "See pole küll lihtsaim asi, kuid lahkeim ja tervislikuim asi, mida me teha saame," õhutas artist inimesi karantiinis olema.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: