Mitmed filmivõtted on peatatud, ootel on nii uus "Batmani" film kui ka sari "Stranger Things"

"Stranger Things" Autor/allikas: outnow.ch

Koroonaviiruse ohu tõttu on peatatud ka mitmete suurte filmi- ja sarjaprojektide võtted. Warner Bros. Pictures teatas, et vähemalt kaheks nädalaks peatatakse Matt Reevesi filmi "The Batman" võtted, Netflix pani mõneks nädalaks ootele ka ulmesarja "Stranger Things" neljanda hooaja tootmise.

"Filmi "The Batman" võtted peatatakse kaheks nädalaks, stuudio jälgib olukorda aktiivselt," selgitasid Warner Bros. Pictures esindajad. Hetkel ei ole teada, kas võtteperioodi edasilükkumine mõjutab ka filmi esiinastuskuupäeva 25. juunil 2021. aastal.

Netflix on peatanud kõigi sarjade ja filmide võtted Ameerikas ja Kanadas, esialgne plaan on peatada kaheks nädalaks, kuid olukorda jälgitakse pidevalt. Selle valguses kannatavad ka mitmed tuntud projektid, näiteks peatati ka ulmesarja "Stranger Things" võtted. Rahvusvahelise projektide puhul, mida filmitakse väljaspool Ameerikat, otsustab Netflix iga olukorra puhul eraldi, kuidas käituda.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: