Eesti filmi- ja teleauhinnad 2020 gala lükkub septembrisse

Eesti filmi- ja teleauhinnad
Eesti filmi- ja teleauhinnad Autor/allikas: Erlend Štaub

EFTA gala korraldajad ja Eesti Rahvusringhääling võtsid vastu otsuse lükata sündmuse toimumine edasi. 2. aprillil toimuma pidanud EFTA 2020 gala lükkub septembrisse.

Tänavuse konkursi nominendid kuulutatakse siiski välja teisipäeval, 17. märtsil kell 12 toimuval pressikonverentsil, lisaks nominentide välja kuulutamisele antakse pressisündmusel ka lisainfot EFTA 2020 gala toimumise kohta septembris.

"Kuna Eesti filmi- ja televaldkonna suursündmus toob kokku valdkonna tipptegijad, siis oleme kõigi parimaid huvisid ja meelerahu arvesse võttes otsustanud 2. aprillil toimuma pidanud EFTA gala edasi lükata. Oleme kiiresti muutuval situatsioonil ja Terviseameti soovitustel pingsalt silma peal hoidnud ning on üha selgem, et olukord on ettearvamatu. Soovime, et EFTA 2020 gala oleks kõigile meeldiv elamus ning loodame ja usume korraldustiimiga väga, et septembris on võimalik seda tagada," sõnas Eesti Filmi Instituudi juht Edith Sepp.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: