Moosid ja kastmed on hobihoidistajatele toonud tohutult uusi tuttavaid

Saates "Hommik Anuga" olid külas hobihoidistajad Kai Põldvee-Mürk ja Mait Trink, kes naistepäeval tutvustasid oma lemmiktegevusi ja ka tegevuste tulemusi.

Kai Põldvee-Mürk avas seitse aastat tagasi Facebooki-lehe koduste hoidiste tegemisest. Põldvee-Mürk alustas oma vanaema retseptide järgi hoidistamisest, tema Facebooki-lehel on nüüd üle kümne tuhande jälgija.

Mait Trink alustas hoidistamist tohutust hunnikust rabarberist, mille tõid naise sugulased. "Tegime kisselli, kooki, mahla, ja 25 kilost 20 oli ikka veel alles. Siis naine ütles, et võta nendega midagi ette või ma viskan minema. Võtsingi," meenutas Trink. Kastmete poolest kuulus laulja esimene soust oli rabarberi-vürtsköömne.

"See on vürtsikas kaste, mis sobib liha peale," tutvustas Trink, kel kastmetegu toobki leiva lauale pärast seda, kui lauljana enam ära ei elanud. "Suhtlen aasta jooksul messidel ja laatadel nüüd tuhandete inimestega ja mulle meeldib suhelda," tõdes Trink.

Oma rabarberi vürtsmoosi tutvustas ka Kai Põldvee-Mürk, kes töötab personalijuhina ja hoidistab vabal ajal. "Asusin katsetama, Facebookis hakkas tekkima erinevaid huvitavaid lehti, mida hakkasin jälgima ja mõtlesin, et prooviks ka. Tekkis hasart ja entusiasm saada endale ka jälgijaid juurde," ütles personalijuht.

Stuudios on laual ka purke, mille sisu soovitavad tegijad gripi korral. Tutvuge hoidistega video vahendusel.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: