Uku Suviste: pärast poolfinaali soovitas Filipp Kirkorov mul lavakostüümi pidulikumaks muuta

"Ringvaate" stuudios oli külas Eesti Laul 2020 võitja Uku Suviste koos taustalauljate Dagmar Oja ja Kaire Vilgatsiga, et rääkida sellest, milline saab olema Eurovisiooni etteaste. Samuti avaldas Suviste, milliseid näpunäiteid jagas talle loo kaasautor Filipp Kirkorov.

Uku Suviste kinnitas, et elus on juba nii, et kui sa ühe unistuseni jõuab, siis alles töö sellega hakkab. "Nüüd on juba teised unistused," mainis ta ja lisas, et Filipp Kirkorov on temaga juba ühendust võtnud ning võidu puhul õnne soovinud. "Me suhtlesime ka pärast poofinaali ja ta jagas mulle mõned näpunäited, tema ettepanek oli minu riietus pisut pidulikumaks muuta."

"Lava on Rotterdamis ikka natukene teist moodi kui meil Eesti Laulul, seal tuleb teha teatavaid kohandusi," sõnas ta ja lisas, et lavaga tuleb nüüd natukene tööd teha. "Meil on sellega päris kiire, sest meil on vähem kui nädal aega selleni, kui tuleb öelda, mis me tahame."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: