Pandipakendit tagastades vajuta annetusnuppu, nii jõuavad lapsed teatrisse ja Eesti Laulule

Karmel Killandi tegi "Terevisioonile" reede hommikul väikese ülevaate Eesti Laulu finaali ettevalmistustöödest Saku Suurhallis ning kutsus inimesi üles pandipakendit tagastades annetama raha laste kultuurielamuste tarbeks.

Saatejuht Tõnis Niinemets käis ise samuti saaliga tutvumas ja uurimas, kus miski täpsemalt paikneb ja kuidas välja näeb. Green room on alles kile all ja artistide ootel. 

Peaprodutsent Tomi Rahula sõnul on proovid siiani sujunud väga hästi. "Kõik pisiuuendused, mida artistid teevad, ka need töötavad ja läheb aina suuremaks," sõnas ta.

Eesti Laul teeb juba mitmendat aastat ka heategevust, tuues koostöös heategevusfondiga Aitan Lapsi 1500 last üle Eesti Saku Suurhalli võistluse peaproovi vaatama. "Ma soovitan kõigil viia taaraautomaati oma pudel ning seal saab alati ühele nupule vajutada, et raha asemel hoopis Aitan Lapsi fondile toetus teha," rääkis Rahula.

"Aitame lapsi ja viime ära pudelid!" kutsus ka Karmel Killandi üles annetama lastele kultuurielamuste saamiseks vajalikku raha.

Üle Eesti 367 taaraautomaadile paigutatud nupu abil kogus heategevusfond Aitan Lapsi eelmisel aastal kokku enam kui 161 000 eurot. Kogu annetatud raha läheb Eestis elavatele lastele teatri, kunsti, muusika ja kirjandusega seotud elamuste pakkumiseks.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: