Eesti Laulu suurkontserdil on oluline järgida turvameetmeid

Ettevalmistused Saku Suurhallis
Ettevalmistused Saku Suurhallis Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Laupäeval, 29. veebruaril toimuv Eesti Laulu finaal toob Saku Suurhalli täismaja. Turvalise ja meeldiva kontserdielamuse huvides soovitavad korraldajad järgida turvameetmeid.

Palju esinejaid ja väljamüüdud saal seavad kõigile külastajatele kohustuseks reeglitest kinnipidamise. Kontserdil tagab korda ja abistab korralduses turvafirma Meeskond Security.

"Meie eesmärk on tagada kõigile muusikasõpradele turvaline ja meeldejääv kontserdielamus. Üritusele Saku Suurhallis on alkoholiga või joobesolekus sisenemine keelatud. Ürituse territooriumilt kõrvaldatakse külastajad, kes rikuvad avalikku korda, kontserdi sisekorda, segavad kontserdi kulgu või osalejaid," selgitas Meeskond Security juht Eigo Sõster. Kontserdilt kõrvaldatud isiku pilet ja randmepael kaotavad kehtivuse ning maksumust ei hüvitata.

Turvameeskond soovitab külalistel saabuda kontserdile aegsasti ja mittevajalikud esemed koju jätta. See muudab sisenemise ladusamaks. Saku Suurhalli soovitatakse siseneda piletil märgitud uksest ja vajadusel küsida abi turvatöötajatelt.

Alaealiste laste vanematel paluvad korraldajad oma laste tegemistega kursis olla. Hallis on palju erinevaid konstruktsioone ja salvestustehnikat, mis nõuavad tähelepanu liikumisel. "Paneme kõigile vanematele südamele, et nad kindlasti huvituksid oma laste tegemistest ja käikudest ning hoiaksid neil võimalusel silma peal," märkis Sõster.

Autoga muusikahuvilised saavad sõidukid tasuta parkida Saku Suurhalli ümbruses, külastajatel palutakse järgida kehtestatud liiklemis- ja parkimiskorda. Võimalusel soovitatakse üritusele tulles eelistada ühistransporti.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: