X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Aldo Järvsoo presidendi vastuvõtu kleitidest: Marta Vaarik saab minult kõige kõrgemad punktid

"Ringvaates" oli külas moekunstnik Aldo Järvsoo, kes jälgis eile põhjaliku presidendi vastuvõttu ning valis välja enda lemmikkostüümid. Tema seekordseks lemmikuks oli Marta Vaarik, kes kandis väga omanäolist kostüümi.

"Ma tunnen suhteliselt hästi kõik disainerid ära, aga võin öelda, et üks minu lemmikutest ei olnudki sel aastal Eesti disaineri kleit," mainis ta ja lisas, et esialgu ta küll oletas, et tegu on Eesti moeloojaga, aga hiljem selgus, et disainer on pärit Šveitsist.

Presidendi stiliseeritud rahvarõivad meeldisid Järvsoole väga. "Ma arvan, et presidendi auraha on just väga õige panna rahvarõivaste peale," tõdes ta ja rõhutas, et sel juhul jääb ära ka kommenteerimine, mis on täpselt presidendil seljas. "Ma arvan, et minul ega ka kellelgi teisel ei hakka seejuures igav, sest eestlasel on lihtsalt nii palju rahvarõivaid."

Järvsoo arvates valisid paljud külalised tänavu küllalt konservatiivsed kostüümid. "Võrreldes varasemate aastatega oli minu arust ka värve vähem," tõdes moekunstnik, lisades, et tänu sellele hakkasid printkangad, mida mõned inimesed kandsid, palju paremini silma.

"Marta Vaarik saab minult kõige kõrgemad punktid," ütles Aldo Järvsoo ja tõdes, et Vaariku kostüümis on suurepäraselt kokku saanud tema noorus ja lahedus. "Ta on lasknud endale teha ka tanust tuletatud disainkübara," mainis ta, lisades, et samuti võiks Marta Vaariku eeskujul rohkem naisi vastuvõtul pükskostüüme kanda.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: