ETV toob ekraanile loo, kuidas sündis "Sipsik"

"Sipsik" Autor/allikas: A Film Eesti

Äsja esilinastunud animafilm "Sipsik" pakkus kõneainet juba enne selle ekraanile jõudmist. Vabariigi aastapäeva hommikul, 24. veebruaril kell 8.10 toob ETV vaatajate ette erisaate, mis annab hoogsa ülevaate Sipsiku teekonnast raamatukaante vahelt kinolinale.

ETV erisaade "Sipsiku lugu" annab haruldase võimaluse vaadata kaadri taha ja saada osa sellest pikast teekonnast, mille tulemus nüüd kinolinadel vaatajate ette jõuab. Eno Raua jutustuse ja Edgar Valteri illustratsioonide ainetel sündinud täispikas animafilmis "Sipsik" annab kaltsunukule hääle Ott Sepp ja Anule Elo Mirt Oja. Erisaates selgub, kuidas leiti nii Sipsiku kui ka Anu osatäitjad. Sõna saavad filmi tegijad, aga ka Eno Raua abikaasa Aino Pervik ja poeg Mihkel Raud, kes on ühtlasi filmi dialoogide autor.

Animaseikluse "Sipsik" režissöörid on Meelis Arulepp ja Karsten Kiilerich. Produtsendid Kristel Tõldsepp ja Anders Mastrup, tootja A Film Eesti.

Sellest nädalast kinolinadel teekonda alustav "Sipsik" jõuab tulevikus ka Eesti Televisiooni ekraanile.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: