Eesti Laulu teine poolfinaal paneb Eurovisiooni lood kõlama ooperi võtmes

Eesti Laulu teises poolfinaalis kõlavad ka 12 võistluslaulu, kuid nende kõrval saavad vaatajad osa ka mitmest erilisest etteastest. Külalisesinejana astub lavale ka Eesti üks silmapaistvamaid ooperisoliste Oliver Kuusik, kes annab tuntud Eurovisioni lugudele ooperi kõla.

"Eesti Laul ja ooper on alati hästi kokku sobinud, tuleb vägev õhtu," ütles Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula. Eesti ja välismaistel lavalaudadel kuulsust kogunud Oliver Kuusik toob publikuni Eurovisioni viimaste aastate suurlood, temaga liituvad laval mitukümmend tantsijat ja Kaire Vilgats ning Dagmar Oja.

Eurovisioni lainel on ka lauluvõistluse kõige kogenumad lauljad Kaire Vilgats, Dagmar Oja ja Rolf Roosalu, kelle esituses kuuleb popurriid Eesti Laulu ja Eurovisioni lugudest läbi aastate. Lisaks astub suure publiku ette taas menugrupp Black Velvet.

ETV ja ETV+ alustavad Eesti Laulu teise poolfinaali otseülekannet kell 19.30, poolfinaali saab jälgida ka ERR.ee portaalis. Mõlemad poolfinaalid jõuavad ETV ja ETV+ ekraanile kahes osas – algusega kell 19.30 ja "Aktuaalse kaamera" järel kell 21.30.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: