Beyonce ja Jay-Z otsus hümni ajal istuda pahandas Super Bowli fänne

Jay-Z tütre Blue Ivyga
Jay-Z tütre Blue Ivyga Autor/allikas: Scanpix/EPA

Spordisündmusel Super Bowl osalenud Beyonce ja Jay-Z põhjustasid internetis pahameeletormi, kui otsustasid mängueelse hümni ajal istuma jääda.

Muusikamaailma tipud Beyonce ja Jay-Z vaatasid Demi Lovato hümniesitust oma kohtadelt, samamoodi istus hümni ajal nende kaheksa-aastane tütar Blue Ivy. Paljud inimesed on avaldanud paari otsuse pärast oma pahameelt, vahendas Independent.

Kuigi abielupaar pole oma otsust kommenteerinud, seostavad paljud Beyonce ja Jay-Z käitumist toetusega Ameerika jalgpallurile Colin Kaepernickule.

Kaepernick alustas 2016. aastal hümni ajal põlvitamist, et protesteerida rassilise eebavõrdsuse vastu USA-s. President Donald Trump mõistis taolised protestid hukka ning tegi ettepaneku mängukeeluks nendele sportlastele, kes hümni ajal põlvitavad. Jay-Z ja Beyonce on varem avaldanud oma toetust Kaepernickule.

Paljud fännid peavad superstaaride käitumist aga lugupidamatuks, väljendades pahameelt Twitteris.

Super Bowlil esitas tänavu hümni Demi Lovato, kes on pikka aega sõltuvushaigusega võidelnud. Super Bowli etteaste oli üks tema esimesi pärast üledoosiga haiglasse sattumist 2018. aasta suvel.  

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: