"Ringvaade" avaldas liiklusrikkujate kümme kummalisemat vabandust

"Ringvaates" oli külas Liiklusjärelvalvekeskuse vaneminspektor Tauno Valgmäe, kes oli kaasa võtnud kümme kummaliset vabandust, millega liiklusrikkujad end päästa üritavad. Ta kinnitas, et kuigi viimasel ajal võtavad inimesed pigem süü omaks, siis leidub siiski veel väga imelikke ning isegi naljakaid vabandusi.

Ma ei peatunud, kuna ehmusin ära, kui nägin metsast välja jooksmas kätega vehkivat paanikas inimest. Hiljem selgus, et tegemist oli politseinikuga.

2 Sõitsin rahulikult kodu poole mööda Endla tänavat kui foori taga seistes peatus minu kõrval tuttav tüdruk. Ta naeratas, lehvitas ja tuiskas minema. Et järgmise foori taga saaksin taas seda kena naeratust nautida, kiirendasin talle järele. Meie kesköise motoriseeritud romaani lõhestas patrullauto...

3 Ei märganud foori punast tuld, kuna mõtlesin oma palga peale. 

4 Läksin kasiinost välja ja istusin autosse, et teisi oodata. Tahtsin auto sooja panna, aga järgmine hetk olin autoga kasiino uksest sisse sõitnud...

Ületasin kiirust, kuna elan märgi taga ja ei märganud seda.

6 Olen hetkel veel vaene tudeng ja minu dieet koosneb peamiselt makaronidest ja tatrast. Teist oleks ilmatuma kena, kui te ei suunaks minu söögivalikut ainult makaronide poole.

7 Palun kergemat karistust, kuna homme on mu sünnipäev.

8 Äkitselt kustus armatuurlaua pirnide valgus ja ma ei näinud auto kiirust. Kuna oli juba pime aeg ehk õhtu, siis oli antud olukorras raske kiirust näha.

9 Jäin seisma kiirendusrajal, et välja visata eelmisest nädalast taskusse jäänud vorstivõileib.

10 Vahtralehed olid mul olemas, kui politsei kinni pidas. Tagumine pagažnikus ja esimene pardatšokis.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: