Anett Eesti Laulu võistlusloost: see on nõks valusam armastuslaul

Anett Kulbin ja Frederik "Fredi" Küüts osalevad Eesti Laulul romantilise lauluga "Write About Me". Anett tõdes, et lugu on inspiratsiooni saanud armastusest, kuid peegeldab armastuse varjupoolt.

"See on selline nõks valusam armastuslaul, kus ühe poole armastus kestab natuke kauem kui teise oma," selgitas Anett ETV saates "Terevisioon".

Loo valmimisel aitasid kaasa Aneti ja Fredi muusikutest sõbrad. "Jube ausalt on kirjutatud minu meelest, mulle vähemalt jubedalt meeldib. See protsess oli siiras ja aus," kiitis Fredi võistluslaulu.

Anett ja Fredi sattusid Eesti Laulule juhuslikult, olles äsja koostööd alustanud. "Mina olin kõigepealt Aneti suur fänn, siis võtsin julguse kokku ja kutsusin, et teeks koos muusikat," meenutas Fredi. Anett lisas, et temast sai seepeale Fredi fänn.

Laul, mis ühiselt loodi sai aga valmis vahetult enne konkursi lõppu. "Lugu sai pikkusega 2,58, nii et oli ideaalse pikkusega Eesti Lauluks. Kuna tähtaeg oli üsna peagi ukse taga, mõtlesime, et miks mitte proovida," meenutas Anett juhust, mis paari poolfinaali viis.

Kuigi Anetil on käsil albumi valmimine ja ka Fredi loob uut muusikat, loodavad nad, et saavad ka pärast Eesti Laulu koostööd jätkata.  

Eesti Laul 2020 poolfinaalid toimuvad 13. ja 15. veebruaril Tartu Ülikooli spordihoones, finaalkontsert 29. veebruaril Saku Suurhallis. Poolfinaalide ja finaalkontserdi piletid on müügil Piletilevis.

Võitja sõidab mais Eestit esindama Rotterdami Eurovisiooni lauluvõistlusele.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: