Mart Normet juhib neljal hommikul koos Romi Hasaga "Vikerhommikut"

Romi Hasa ja Mart Normet
Romi Hasa ja Mart Normet Autor/allikas: ERR

Mart Normet, kes asendab Sten Teppanit puhkuse ajal ja juhib sel perioodil Eesti kõige populaarsemat hommikuprogrammi "Vikerhommik", tunnistas, et tore on passi vaadata ja tõdeda, et on Vikerraadios saate juhtimiseks küps.

Normet alustab koos Romi Hasaga kolmapäeval, 22. jaanuaril "Vikerhommikuga" kell 5.30. "Äratuskell heliseb juba kell 4.10," lubas ta.

Raadiotöö, aga ka Romi ja Sten, ei ole Normetile võõrad: "Tunnen neid ülikooli ajast, õppisime koos ajakirjandust. Steniga tegime juba siis Tartu Raadios koos tundegitele mõeldud saadet."

Raadio on Normeti üks suurimaid armastusi, ta alustas Pärnu raadios ja Päikeseraadios koolipoisina juba 27 aastat tagasi ning Raadio 2-s juhtis hommikusaadet koos Erik Moora ja Vaiko Eplikuga aastatel 2006-2008.

Normet teeb koos Romi Hasaga jaanuaris nelja "Vikerhommikut".

22. jaanuaril kell 7.35 on stuudios meedia- ja spordiasjatundja Raul Rebane, kes avaldab arvamust selle kohta, et ilma kutsetunnistuseta treenerid tahetakse tulevikus ametlikest spordipreemiatest ja tunnustustest ilma jätta. Kell 8.15 võrdleb Toomas Vabamäe Eesti Ekspressist Eesti, Läti ja Leedu esmatarbekaupade hindu ning kell 9.20 on külas Postimehe aasta inimese preemia laureaat Tanel Toom.

"Vikerhommiku" toimetaja on Anu Merila.

Toimetaja: Laura Raudnagel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: