Eesti Laulu poolfinalist Elis Loik avaldas ballaadi Indrek Ventmanniga

Indrek Ventmann ja Elis Loik
Indrek Ventmann ja Elis Loik Autor/allikas: Pressimaterjalid

Proviisorina töötav Indrek Ventmann sai apteegist stuudioseinte vahele salvestama ning koostöös lauljatari Elis Loiguga anti välja antud ballaad "Igatsus".

"Igatsus" loob talveromantikat ka kõige porisemas ilmas. "Tegelikult puutub meist ju igaüks kokku igatsusega," lausus Elis. "Kes igatseb talve, kes armastatu järele, kes suuremat autot jne. See on lugu kõigile, kes igatsevad kedagi või midagi," selgitas lauljatar.

Indrek Ventmann ja Elis Loik tutvusid mõned aastad tagasi Eesti Laulul, kus see aastagi Elis "Revalsi" koosseisus kaasa lööb. Nüüd on Indrek ja Elis esmakordselt aga ühendanud väed ning loonud koos muusikat.

"Nagu paratsetamool ja ibuprofeen, mis sobivad enamasti valuravis ideaalselt kokku, sobitusid ka meie hääled väga hästi," tõi Indrek naljatledes paralleeli ravimimaailmaga. "Elise selge ja särav hääl annab sellele loole vajaliku helguse ja sügavuse," arutles Indrek.

Loo refrääni käik tekkis ühe esinemise vaheajal. "Ümisesin seda Allanile, kes haaras mõttest kinni. Võttis punti ka Peteri ja nii see laul valmiski," selgitas Indrek loo sündi. Laulu autorid on Allan Kasuk, Peter Põder, Indrek Ventmann ja Elis Loik. 

Lugu ise on suuresti kitarrile toetuv. Selle jaoks nägi stuudios kõvasti vaeva Peter Põder, kes ühtlasti varustab oma kitarrihelidega ka näiteks Uku Suvistet
ja Birgitit.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: