Vaata kaadreid uuest stuudiost: "Terevisioon" alustab uut aastat värske ilmega

"Terevisioon" tervitab saabunud aastat esmaspäeva, 6. jaanuari hommikul sootuks värskema ilmega stuudios. Saatejuhid Katrin Viirpalu ja Owe Petersell tervitasid vaatajaid sel puhul uuenduskuuri läbinud stuudiost.

Värskenduskuuri läbinud stuudios annavad nüüd tooni heledad värvid ja suur ekraan. "Töö uue stuudiokujundusega algas läinud suvel. Jõulude ja aastavahetuse paiku on väga suur hulk inimesi telemajas selle kallal tööd teinud," avaldas ETV päevakajaliste saadete juht Peep Kala tänu kõigile asjaosalistele. Uus kujundus on nutikalt ära kasutanud ka taaskasutusvõimalusi, näiteks on värske katte saanud juba üle-eelmisest stuudiost tuttav diivan ja ümber on kujundatud hulk seinapaneele.

Stuudiokujunduse autor on Marit Kutser, kelle käe alt on ETV-s muuhulgas tulnud "Esimese stuudio", valimisõhtute ja jalgpalli MM-i telestuudio kujundused.

Esmaspäevast uue energiaga startiv hommikuprogramm pakub senisest veelgi paremaid võimalusi külaliste ja televaatajate kaasamiseks. Stuudio keskmes asub suur LED-ekraan, mida saate tegijad saavad kasutada videote ja fotode esitamiseks. "Meie vaatajad on agarad fotograafid ja nüüd saame nende töid suurelt ekraanilt veelgi paremini esitleda," märkis "Terevisiooni" vastutav toimetaja Reimo Sildvee ja kutsub toimetuse nimel vaatajaid ka sel aastal saatma hommikuprogrammi aadressile [email protected] erilisi fototabamusi. Looduse pildistamisest tuleb kohe esmaspäeval ka juttu, sest avasaates jagab praktilisi nõuandeid fotograaf Remo Savisaar.

"Terevisiooni" juhivad ka alanud aastal Katrin Viirpalu, Liisu Lass, Owe Petersell ja Reimo Sildvee. Esmaspäeval avavad uue saateaasta Katrin Viirpalu ja Owe Petersell.

"Terevisioon" stardib värskest stuudiost juba 6. jaanuari hommikul kell 6.55.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: