Galerii: "Terevisioon" tervitab uut aastat värskenduskuuri läbinud stuudios

"Terevisioon" tervitab saabunud aastat juba 6. jaanuari hommikul sootuks värskema ilmega stuudios.

"Igapäevaste telesaadete stuudiokujunduste muutmine on loomulik protsess," sõnas ETV päevakajaliste saadete juht Peep Kala, kelle sõnul vaataja väsib aastast-aastasse samast stuudiost tehtavat saadet jälgides.

"Muutuvad ka kujundustrendid ja tehnilised võimalused," lisas ta. "Stuudiosaate puhul on alati küsimus, kuidas muuta visuaalselt suhteliselt staatiline saade, kus vastamisi istuvad saatejuhid ja külalised, elavamaks ja dünaamilisemaks. Mulle tundub, et "Terevisiooni" uus stuudio avab siinkohal uued võimalused."

Uut kujundust tellides lähtuti eesmärgist visata ära võimalikult vähe asju ja soetada minimaalselt uusi. Nii on uue hingamise saanud juba üle-eelmisest stuudiost tuttav punane diivan, mis sai värske katte. Lisaks on ümber kujundatud hulk seinapaneele.

Stuudiokujunduse autor on Marit Kutser, kelle käe alt on ETV-s muuhulgas tulnud "Esimese stuudio", valimisõhtute ja jalgpalli MM-i telestuudio kujundused.

"Töö "Terevisiooni" uue stuudiokujundusega algas läinud suvel. Jõulude ja aastavahetuse paiku on väga suur hulk inimesi telemajas selle kallal tööd teinud," avaldas Kala tänu kõigile asjaosalistele.

"Terevisioon" stardib värskest stuudiost juba 6. jaanuari hommikul kell 6.55.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: